Nokļūšana dabiskās meklēšanas augšgalā ir izaicinājums jebkuram zīmolam, taču bez pareizās e-komercijas platformas tas var būt sarežģītāk. Daži no pašreizējiem risinājumiem darbojas labāk nekā citi satura pārvaldības un e-komercijas jomā. Izvēloties starp labākajām SEO e-komercijas platformām 2021. gadā, jūs vēlaties arī, lai e-komercijas SEO aģentūra novērtētu jūsu biznesa vajadzības un sniegtu ieteikumus.

Mūsdienās ir daudz dažādu e-komercijas platformu, un dažas no iespējām ar vislabāko SEO veiktspēju ietver:

Shopify:

viena no populārākajām un vislabāk darbojošajām SEO platformām. Tam ir ērti lietojams interfeiss un visi rīki, kas nepieciešami mārketingam un SEO.

Magento:

ir vēl viena populāra platforma, kas nodrošina vairāk rīku un risinājumu jebkura izmēra e-komercijas biznesam. Tam ir arī visi pareizie mārketinga, SEO un vietņu veiktspējas rīki.

Volusion:

šī ir viegli izmantojama tiešsaistes veikala platforma, kas var palīdzēt mazajiem uzņēmumiem augt, pārdodot tiešsaistē.

Woocommerce:

ir vēl viena populāra e-komercijas platforma, kas piedāvā daudz iespēju pielāgot jūsu tiešsaistes veikalu. Ir arī daudz spraudņu un rīku, kurus var pievienot Woocommerce, lai maksimizētu veiktspēju un pārvaldītu mārketinga kampaņas.

Weebly:

šī e-komercijas platforma pastāv jau kādu laiku, un tai ir nepieciešamie rīki un dokumentācija, lai izveidotu veiksmīgu tiešsaistes veikalu.

Šīs ir e-komercijas platformas, kas visvairāk piedāvā mārketinga rīkus un panākt, lai jūsu vietne ierindotos meklēšanas augšgalā. Ir arī citas izvēles, kuras jūsu SEO konsultants var ieteikt konkrētām jūsu uzņēmuma e-komercijas platformas vajadzībām.

E-komercijas vietnes plānošana

Pirmais solis jūsu e-komercijas biznesā ir plāna izstrāde. SEO konsultāciju pakalpojums var palīdzēt izstrādāt jaunu biznesu vai atjaunināt esošo e-komercijas vietni ar jaunu platformu un uzlabot veiktspēju, kas veicina SEO un dabiskās meklēšanas rezultātus.

Punkti, kurus vēlaties iekļaut savā e-komercijas vietnes plānā, ietver:

 • Izklāstiet savu ideju un produktus vai pakalpojumus, kurus vēlaties pārdot
 • Atrodiet pareizo e-komercijas platformu saviem produktiem vai pakalpojumiem
 • Plānojiet turpmāko izaugsmi un izveidojiet atskaites punktu grafiku
 • Apsveriet e-komercijas vietnes izmaksas un nepieciešamo finansējumu

Runājiet ar savu SEO konsultantu par papildu plāniem un funkcijām, kas var dot labumu jūsu vietnes dizainam un jūsu uzņēmuma rentabilitātei.

Ņemot vērā jūsu e-komercijas biznesa vajadzības

Dažāda veida e-komercijas vietnes var būt izdevīgas nišas. Atkarībā no jūsu pārdotajiem produktiem jums būs nepieciešama platforma un mitināšana, kas atbilst jūsu biznesam. Sadarbojieties ar kvalificētu SEO aģentūru, lai palīdzētu izlemt satura pārvaldības un SEO rīkus, kas jūsu e-komercijas vietnei ir jānovieto meklēšanas rezultātu augšgalā.

Pārliecinieties, ka jūsu izmantotajai platformai ir pareizi rīki

Ir svarīgi arī, lai jūsu e-komercijas vietnei būtu piemēroti rīki, un dažādas platformas piedāvā dažus no šiem risinājumiem:

 • Izstrādājumu un kategoriju rīki
 • Analītiskie rīki pārdošanai, mārketingam un SEO
 • SEO rīki, lai iegūtu produktus SERP augšdaļā

Pareizie rīki palīdzēs jums pārvaldīt savu vietni, tās veiktspēju, lai ierindotos SERP augšgalā.

E-komercijas ātrums, mērogojamība un pielāgotās opcijas

Jūsu vietnes veiktspēja ir svarīga, un ir dažas jomas, kuras vēlaties apskatīt, lai uzlabotu e-komercijas vietnes dizainu, tostarp:

 • Ātrums ir svarīgs SEO, un jums ir nepieciešamas ātri ielādējamas platformas, lai klientiem būtu laba pieredze, un jūsu vietne ierindojas meklēšanas lapu augšdaļā.
 • Rangs dabiskajā meklēšanā nozīmē izaugsmi, un jūsu e-komercijas platformai jābūt mērogojamai, lai pielāgotos jūsu biznesa izaugsmes vajadzībām.
 • Pielāgoti dizaini ir viena no vissvarīgākajām e-komercijas vietnes funkcijām, lai izveidotu atpazīstamu zīmolu.
 • Aplūkojot šīs jomas, veidojot e-komercijas vietni, tas palīdzēs maksimizēt veiktspēju un jūsu rangu dabiskajā meklēšanā.